S pastelkami po chrámu sv. Barbory v Kutné Hoře

Neohodnoceno

Špičková ukázka mistrovství gotického stavitelství a bohatství Kutné Hory.

od 55 Kč
Zvolte variantu
S pastelkami
Nedostupné | 205/S P
60 Kč
Bez pastelek
Nedostupné | 205/BEZ
55 Kč

Průvodce lze zakoupit také v IC hned naproti chrámu.

S pastelkami po chrámu sv. Barbory v Kutné Hoře. Individualizovaný naučný suvenýr na pokračování na šestnácti stranách o rozměru 23,5x16 cm. Průvodce chrámem sv. Barbory v Kutné Hoře je č. 50 v sérii brožovaných publikací o našich nejznámějších památkách. Součástí balení průvodce jsou dle zvolené varianty malé pastelky (6ks, 9x4 cm) k okamžitému využití při návštěvě chrámu.

Symbol královského města Kutné Hory a hornické minulosti spojené s těžbou stříbrné rudy. Originální řešení chrámové architektury s podílem nejlepších gotických stavitelů 14. až 16. století (Parléřové, Rejsek, Ried). Uvnitř velkorysý řešení kleneb i náročná výzdoba nástěnnými malbami. V baroku a 19. století chrám upravován, ale zachoval si výrazný gotický charakter. Směle může v nádheře soutěžit s katedrálou sv. Víta na Pražském hradě.  Informace o možnosti prohlídky kostela naleznete na webu ŘK farnosti – arciděkanství Kutná Hora: http://www.khfarnost.cz.

S pastelkami po chrámu sv. Barbory v Kutné Hoře. První průvodce památkami pro děti. Text a ilustrace © Eva Chupíková, 2016.

Kód Kód: 205/BEZ
Kategorie: Podle krajů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení