S pastelkami po hradu Valdštejn

Neohodnoceno

Romantická zřícenina v Českém ráji.

od 55 Kč
Zvolte variantu
S pastelkami
Nedostupné | 208/S P
60 Kč
Bez pastelek
Nedostupné | 208/BEZ
55 Kč

S pastelkami po hradu Valdštejn. Individualizovaný naučný suvenýr na pokračování na šestnácti stranách o rozměru 23,5x16 cm. Průvodce hradem Valdštejnem je č. 51 v sérii brožovaných publikací o našich nejznámějších památkách. Součástí balení průvodce dle zvolené varianty jsou malé pastelky (6ks, 9x4 cm) k okamžitému využití při návštěvě hradu.

Romantická zřícenina v Českém ráji, založená v pol. 13. století, a v baroku doplněná o další stavby. Hrad Valdštejn založili Valdštejnové, kteří z něj v 18. století udělali poutní místo. Pobýval zde romantik K. H. Mácha, v současné době v majetku města Turnova. Oblíbený turistický cíl s jedinečným výhledem do okolí. Informace o možnosti prohlídky hradu naleznete na webu www.hrad-valdstejn.cz.

Na hradě poustevničil také pozoruhodný barokní duch - hudební skladatel Václav Karel Holan Rovenský. Ukázku jeho díla vyslechnete zde: https://www.youtube.com/watch?v=nj_W0a4-AZw

S pastelkami po hradu Valdštejn. První průvodce památkami pro děti. Text a ilustrace ©Eva Chupíková, 2017

Kód Kód: 208/BEZ
Kategorie: Podle krajů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení