S pastelkami po zámku Krásný Dvůr

Neohodnoceno

Zámek Černínů z Chudenic s romantickým parkem s efektními průhledy do krajiny.

60 Kč
Nedostupné

S pastelkami po zámku Krásný Dvůr. Individualizovaný naučný suvenýr na pokračování na šestnácti stranách o rozměru 23,5x16 cm. Průvodce zámkem v Krásném Dvoře je č. 47 v sérii brožovaných publikací o našich nejznámějších hradech a zámcích. Součástí balení průvodce nejsou pastelky, ale samolepky (10ks, průměr 3 cm) k okamžitému využití při návštěvě zámeckého parku.

Barokní zámek spojený s rodem Černínů z Chudenic. Zámek přestavěn do barokní podoby F. M. Kaňkovu v letech 1720-1724. Na konci 18. století vznikl na přání Jana Rudolfa Černína v okolí zámku rozsáhlý park podle anglických romantických vzorů s množstvím staveb překvapujících návštěvníka efektním umístěním, podobou a funkcí. V průvodci přibaleny samolepky k vylepení do mapky parku. Informace o možnosti prohlídky zámku naleznete na oficiálním webu zámku Krásný Dvůr http://www.krasny-dvur.cz/

S pastelkami po zámku Krásný Dvůr. První průvodce památkami pro děti. Text a ilustrace © Eva Chupíková, 2016.

Kód Kód: 047
Kategorie: Podle krajů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení