S pastelkami po zámku Slavkov - Austerlitz

Neohodnoceno

Výstavní barokní zámek ve Slavkově u Brna stojí nedaleko místa Bitvy tří císařů. Lákavá kombinace krásy a pohnutých dějin.

od 55 Kč
Zvolte variantu
S pastelkami
Nedostupné | 229/S P
60 Kč
Bez pastelek
Nedostupné | 229/BEZ
55 Kč

S pastelkami po zámku Slavkov - Austerlitz. Individualizovaný naučný suvenýr na pokračování na šestnácti stranách o rozměru 23,5x16 cm. Průvodce slavkovským zámkem je č. 55 v sérii brožovaných publikací o našich nejznámějších památkách. Součástí balení průvodce jsou dle zvolené varianty malé pastelky (6ks, 9x4 cm) k okamžitému využití při návštěvě zámku.

Výstavbu dnešního barokního zámku iniciovali Kounicové, kteří přebudovali starší renesanční sídlo. V průvodci se seznámíte s urozenými stavebníky, architekturou i skvostnými interiéry. Dvoustrana je věnována také nezapomenutelnému vítězství Napoleona v Bitvě tří císařů. Za průzkum stojí také sochařská výzdoba zahrady. Informace o možnosti prohlídky zámku naleznete na webu http://www.zamek-slavkov.cz/ .

S pastelkami po zámku Slavkov - Austerlitz. První průvodce památkami pro děti. Text a ilustrace © Eva Chupíková, 2017.

 

Kód Kód: 229/BEZ
Kategorie: Podle krajů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení