Novinky

Chrám sv. Barbory v Kutné Hoře a zámek Krásný Dvůr jsou zpět

Po dotisku jsou opět dostupní průvodci po kutnohorském chrámu sv. Barbory a zámku Krásný Dvůr...

Kozel se samolepkami

Další novinkou roku 2023 je lesní zámek Kozel, v ceně i se samolepkami koupíte zde: https://www.pamatkyprodeti.cz/pruvodci-s-pastelkami/s-pastelkami-po-zamku-kozel/. Poděkování za spolupráci na vzniku patří NPÚ a správě zámku. Koupíte i přímo při návštěvě památky nedaleko Plzně.

Průvodce po Sklářském muzeu v Novém Boru

První letošní novinka - průvodce č. 77 - po Sklářském muzeu v Novém Boru právě vychází. Poděkování za vznik průvodce patří vedení muzea a Městu Nový Bor.

Vánoční akce

Až do Vánoc sleva 10% při nákupu už 5 průvodců. Ke každé objednávce přibalíme automaticky a zdarma Královské karty Karla IV. !

Novinky a úprava ceny

- dvě podzimní novinky: S pastelkami městem Kutná Hora a  S pastelkami po obci Šardice a okolí. Poděkování patří IC Města Kutná Hora a Obci Šardice a její osvícené starostce Blaženě Galiové.

- zrušeny varianty produktu s pastelkami a bez. Nově nutno v případě zájmu přikoupit pastelky samostatně (v kategorii pastelky)

- s ohledem na zdražování všech vstupů úprava ceny na 60 Kč/ks vč. DPH. Slevy docílíte nákupem vyššího poštu průvodců.

 

Omezení vyřizování objednávek

Ve dnech 20.-30.10.2022 nebudou z technických důvodů odesílány objednávky. Děkujeme za pochopení.

Omezení vyřizování objednávek

V období 21.-30.7.2022 nebudou vyřizovány přijaté objednávky, ale budou odeslány hned začátkem srpna. Pěkné léto s památkami!

E-knihy

Kategorie e-knihy je zrušena. Ode dneška zakoupíte jen to, co je fyzicky skladem. Nepodařilo se zákazníky přesvědčit o tom, že je vhodné si přečíst buď základní nebo rozšířený popis výrobku... Nebo jeho název začínající e-S pastelkami....

Vyšší Brod a Chotěbuz - novinky 2022

Další letošní novinky jsou tu. Průvodce po klášteře ve Vyšším Brodě, jež nese č. 73 vznikl díky Cisterciáckému opatství Vyšší Brod. Průvodce č. 74 po archeoparku v Chotěbuzi objednalo Muzeum Těšínska. Děkujeme partnerům za spolupráci. Oba průvodci jsou dostupní v místech, pro které jsou určeni a také z úvodní strany e-shopu.  

Změna ceny dopravy Zásilkovna

Protože Zásilkovna přitvrdila, jsme nuceni o 8 Kč zvednout cenu za poštovné přes tuto společnost. 

Nahoru
51 položek celkem
Zpět do obchodu