Novinky

Litomyšl a Kuks ve slevě

V právě probíhající kampani na získání prostředků na vydání knihy Slohovník, můžete získat průvodce se slevou, třeba po barokním Kuksu a zámku v Litomyšli pouze za 90 Kč a s poštovným zdarma, více na https://www.donio.cz/prispevek/15553?reward=aa0c3f65-eb3a-413f-8947-360fc3a9b7ea 

Průhonice jsou zpět

Díky osvícenosti Botanického ústavu AV ČR, v.v.i., správy zámku v Průhonicích je průvodce po tamním parku zpět v dotisku vč. samolepek k vystřižení. Děkujeme paní ing. Kačmáčkové a balíky s průvodci putují do Průhonic, kde je také zakoupíte.

Zruč nad Sázavou, poslední letošní novinka

Průvodce po zámku Zruč nad Sázavou je poslední novinkou roku 2023. Děkujeme za spolupráci Městu Zruč n. S.  a jeho IC, zejména paní Broumové a Fialové.

Zásilkovna o pohlavek dražší

Z důvodu plíživého a vytrvalého navyšování cen (palivové a ostatní příplatky) Zásilkovny za přepravu jsme nuceni lehce upravit cenu poštovného tak, aby odrážela skutečné náklady za přepravu. Na přepravném nevyděláváme a odráží pouze skutečné náklady. Děkujeme za pochopení. 

Vyřizování objednávek 13.9.-30.9.2023

Z technických důvodů nebudou v období 13.-30.9.2023 vyřizovány objednávky, budou odesílány od 2.10.2023. Děkujeme za pochopení.

Průvodce po UPM v Praze

Průvodce č. 79 po sbírkách a expozicích UPM v Praze vychází se samolepkami právě dnes. Poděkování za spolupráci na vzniku patří Mgr. V. Sehnalíkové a vedení UPM v Praze. 

Shoptet Pay

Nová platební brána Shoptet pay vč. platebního tlačítka, platební karty, Google a Apple pay....

Špilas je tu!

Je tu další horká novinka nejen pro Brňany, ale i pro nás ostatní. Špicové Špilberk nutno vidět každopádně. Poděkování za vznik průvodce posíláme do Muzea Města Brna.

Chrám sv. Barbory v Kutné Hoře a zámek Krásný Dvůr jsou zpět

Po dotisku jsou opět dostupní průvodci po kutnohorském chrámu sv. Barbory a zámku Krásný Dvůr...

Kozel se samolepkami

Další novinkou roku 2023 je lesní zámek Kozel, v ceně i se samolepkami koupíte zde: https://www.pamatkyprodeti.cz/pruvodci-s-pastelkami/s-pastelkami-po-zamku-kozel/. Poděkování za spolupráci na vzniku patří NPÚ a správě zámku. Koupíte i přímo při návštěvě památky nedaleko Plzně.

Nahoru
59 položek celkem
Zpět do obchodu