Novinky

Další novinka roku 2024 - Rymice

Právě vychází S pastelkami po Muzeu v přírodě Rymice. Poděkování za vznik publikace patří Muzeu Kroměřížska v Kroměříži, paní ředitelce Mgr. Miláčkové a jejímu týmu.

Úprava poštovného

S ohledem na to, že DPH poštovného se řídí DPH převážného obsahu zásilky, bylo upraveno poštovné směrem níže.  Doporučujeme používat zásilkovnu, protože služby České pošty jsou hůře dostupné a hlavně nepružné a nespolehlivé.

Trosky v prodeji

S pastelkami po hradu Trosky v prodeji. Vydejte se na magickou zříceninu v Českém ráji. Děkujeme správě hradu za spolupráci při vzniku průvodce, jež pořídíte i při vaší návštěvě hradu, jakmile otevře své brány.

Vranov

Po dotisku je dostupný lehce inovovaný a barevně veselejší průvodce po zámku ve Vranově nad Dyjí. Děkujeme správě SZ Vranov za spolupráci. Průvodce samozřejmě zakoupíte i na zámku, hned jak na jaře otevře své brány.

Novinky 2024 v přípravě

Pro jaro 2024 připravujeme: S pastelkami po hradu Trosky, průvodce po muzeu v přírodě v Rymicích, dotisk průvodce po zámku Vranov n. D. a inovovaný průvodce po hospitalu Kuks.

Doručení do Vánoc

Vážení zákazníci, poslední objednávky s garancí doručení do Štědrého dne přijímáme do 17.12.2023. Doporučuje online platbu a doručení přes Zásilkovnu.

Průhonice jsou zpět

Díky osvícenosti Botanického ústavu AV ČR, v.v.i., správy zámku v Průhonicích je průvodce po tamním parku zpět v dotisku vč. samolepek k vystřižení. Děkujeme paní ing. Kačmáčkové a balíky s průvodci putují do Průhonic, kde je také zakoupíte.

Zruč nad Sázavou, poslední letošní novinka

Průvodce po zámku Zruč nad Sázavou je poslední novinkou roku 2023. Děkujeme za spolupráci Městu Zruč n. S.  a jeho IC, zejména paní Broumové a Fialové.

Vyřizování objednávek 13.9.-30.9.2023

Z technických důvodů nebudou v období 13.-30.9.2023 vyřizovány objednávky, budou odesílány od 2.10.2023. Děkujeme za pochopení.

Průvodce po UPM v Praze

Průvodce č. 79 po sbírkách a expozicích UPM v Praze vychází se samolepkami právě dnes. Poděkování za spolupráci na vzniku patří Mgr. V. Sehnalíkové a vedení UPM v Praze. 

Nahoru
63 položek celkem
Zpět do obchodu