Novinky

Blansko je tu.

Vydejte se s pastelkami do brány Moravského krasu. Poslední novinka - S pastelkami po zámku a městě Blansku má č. 63 a najdete ji zde.

Číslo 62 žije!

S pastelkami městem Česká Lípa je venku. Poděkování letí do IC v České Lípě paní Květě Menclové. 

Odesílání objednávek 11.-15.5.2019

Objednávky přijaté mezi 11.-15.5.2019 budou z technických důvodů vyřizovány od 16.5.2019.

Usnadnění typového vyhledávání

Přidána hlavní kategorie Průvodci podle témat, která umožňuje jednoduché filtrování z nabídky podle typů památek - hrady, zámky, města, kláštery, kostely, parky a jiné (hospital, relikviář...).Aby to nebylo tak jednoduché, některé památky jsou zároveň hrady i zámky. No a na Bečově je k tomu ještě relikviář! Vyhledávat lze i nadále podle krajů v hlavní kategorii Průvodci podle krajů.

Česká Lípa a Blansko již brzy

Díky iniciativě IC v České Lípě a vedení Muzea Blanenska v Blansku již brzy dva noví průvodci v prodeji jak tady, tak v České Lípě a Blansku...

Konopiště a Karlštejn brzy zpět

Dotisky průvodců po zámku Konopišti a hradu Karlštejnu běží a zpět v prodeji budou začátkem dubna.

Varianty bez a s pastelkami

Od dnešního dne je možné vybrat si variantu produktu s nebo bez pastelek (tedy tam, kde to jde, jsou i výjimky). Rozdíl činí pěkných 5 Kč pro eko variantu bez pastelek. Snažíme se omezit plastové balení, ovšem na prodejních místech v terénu to půjde pomaleji...

Navíc byly ještě více zlevněny slevové balíčky.

Nyní bez Uloženky

Od dnešního dne odebrána ze způsobů přepravy zdražující Uloženka. Zůstává "národní přepravce" Česká pošta a výdejními místy dobře zastoupená Zásilkovna. Taky jsme trochu zlevnili (ze 100 na 80) dobírkovné u České pošty, ale stejně je tento způsob úhrady příšerný: drahý a nejméně komfortní pro všechny strany. Využijte proto platbu kartou, máte to zdarma!

Kutná Hora je zpět

Od dnešního dne je po dotisku zpět v prodeji průvodce po chrámu sv. Barbory v Kutné Hoře, zakoupíte také v IC hned naproti samotného gotického skvostu.

Průvodce po Zlíně právě v prodeji

Letošní poslední novinka z řady ilustrovaných průvodců - S pastelkami městem Zlín. Najdete tady nebo ve slevových balíčcích.

Nahoru
19 položek celkem