Novinky

Konopiště a Karlštejn brzy zpět

Dotisky průvodců po zámku Konopišti a hradu Karlštejnu běží a zpět v prodeji budou začátkem dubna.

Varianty bez a s pastelkami

Od dnešního dne je možné vybrat si variantu produktu s nebo bez pastelek (tedy tam, kde to jde, jsou i výjimky). Rozdíl činí pěkných 5 Kč pro eko variantu bez pastelek. Snažíme se omezit plastové balení, ovšem na prodejních místech v terénu to půjde pomaleji...

Navíc byly ještě více zlevněny slevové balíčky.

Nyní bez Uloženky

Od dnešního dne odebrána ze způsobů přepravy zdražující Uloženka. Zůstává "národní přepravce" Česká pošta a výdejními místy dobře zastoupená Zásilkovna. Taky jsme trochu zlevnili (ze 100 na 80) dobírkovné u České pošty, ale stejně je tento způsob úhrady příšerný: drahý a nejméně komfortní pro všechny strany. Využijte proto platbu kartou, máte to zdarma!

Kutná Hora je zpět

Od dnešního dne je po dotisku zpět v prodeji průvodce po chrámu sv. Barbory v Kutné Hoře, zakoupíte také v IC hned naproti samotného gotického skvostu.

Průvodce po Zlíně právě v prodeji

Letošní poslední novinka z řady ilustrovaných průvodců - S pastelkami městem Zlín. Najdete tady nebo ve slevových balíčcích.

S pastelkami po hradu Litice

Od dnešního dne v prodeji další novinka roku 2018 - průvodce po hradu v Liticích - zakoupíte v eshopu tady nebo přímo na hradě.

S pastelkami po zámku v Roztokách

Průvodce po zámku v Roztokách právě v prodeji. Pouze pár kusů, pro ostatní k zakoupení přímo na zámku od 27. 5. 2018

GDPR je tu

Protivné nařízení GDPR je tu. Takže: neprudíme rozesíláním newseletterů, vaše osobní údaje zpracováváme pouze pro účetní (jinak nás zničí berňák) a doručovací (jinak se to k vám nedostane) účely a osobní údaje neprodáváme (sami máme plné zuby nevyžádaných hovorů a mailů). Více pro šťouraly a kontrolní orgány v odkazu Podmínky ochrany osobních údaju v menu.

S pastelkami po zámku Boskovice

Od dnešního dne v prodeji průvodce po boskovickém zámku. Koupíte zde nebo také v pokladně před prohlídkou.

Dvě letošní novinky v prodeji

Nyní v prodeji letošní novinky: ilustrovaní průvodci po Šluknovském zámku a židovském městě v Boskovicích.

Nahoru
14 položek celkem