Novinky

Prázdniny pro památky pro děti - 9.-25.7.2024

I památky pro děti potřebují odpočinek, takže od 9. 7. do 25 7. 2024 nebudou vyřizovány objednávky a odešleme je až po 25. 7. 2024. Pěkné léto!

Víkend pro děti s poštovným zdarma

Ve dnech 31. 5. - 2. 6. 2024 máme pro všechny děti i dospělé poštovné za 0,- Kč.

 

    

Litomyšl a Kuks za jednu cenu

Akce 1+1 na Litomyšl a Kuks prodloužena do konce roku 2024. Při koupi jednoho z těchto průvodců je druhý zdarma.

Další novinka roku 2024 - Rymice

Právě vychází S pastelkami po Muzeu v přírodě Rymice. Poděkování za vznik publikace patří Muzeu Kroměřížska v Kroměříži, paní ředitelce Mgr. Miláčkové a jejímu týmu.

Úprava poštovného

S ohledem na to, že DPH poštovného se řídí DPH převážného obsahu zásilky, bylo upraveno poštovné směrem níže.  Doporučujeme používat zásilkovnu, protože služby České pošty jsou hůře dostupné a hlavně nepružné a nespolehlivé.

Trosky v prodeji

S pastelkami po hradu Trosky v prodeji. Vydejte se na magickou zříceninu v Českém ráji. Děkujeme správě hradu za spolupráci při vzniku průvodce, jež pořídíte i při vaší návštěvě hradu, jakmile otevře své brány.

Vranov

Po dotisku je dostupný lehce inovovaný a barevně veselejší průvodce po zámku ve Vranově nad Dyjí. Děkujeme správě SZ Vranov za spolupráci. Průvodce samozřejmě zakoupíte i na zámku, hned jak na jaře otevře své brány.

Novinky 2024 v přípravě

Pro jaro 2024 připravujeme: S pastelkami po hradu Trosky, průvodce po muzeu v přírodě v Rymicích, dotisk průvodce po zámku Vranov n. D. a inovovaný průvodce po hospitalu Kuks.

Doručení do Vánoc

Vážení zákazníci, poslední objednávky s garancí doručení do Štědrého dne přijímáme do 17.12.2023. Doporučuje online platbu a doručení přes Zásilkovnu.

Průhonice jsou zpět

Díky osvícenosti Botanického ústavu AV ČR, v.v.i., správy zámku v Průhonicích je průvodce po tamním parku zpět v dotisku vč. samolepek k vystřižení. Děkujeme paní ing. Kačmáčkové a balíky s průvodci putují do Průhonic, kde je také zakoupíte.

Nahoru
66 položek celkem
Zpět do obchodu