Novinky, Strana 2

Průvodce po UPM v Praze

Průvodce č. 79 po sbírkách a expozicích UPM v Praze vychází se samolepkami právě dnes. Poděkování za spolupráci na vzniku patří Mgr. V. Sehnalíkové a vedení UPM v Praze. 

Shoptet Pay

Nová platební brána Shoptet pay vč. platebního tlačítka, platební karty, Google a Apple pay....

Špilas je tu!

Je tu další horká novinka nejen pro Brňany, ale i pro nás ostatní. Špicové Špilberk nutno vidět každopádně. Poděkování za vznik průvodce posíláme do Muzea Města Brna.

Chrám sv. Barbory v Kutné Hoře a zámek Krásný Dvůr jsou zpět

Po dotisku jsou opět dostupní průvodci po kutnohorském chrámu sv. Barbory a zámku Krásný Dvůr...

Kozel se samolepkami

Další novinkou roku 2023 je lesní zámek Kozel, v ceně i se samolepkami koupíte zde: https://www.pamatkyprodeti.cz/pruvodci-s-pastelkami/s-pastelkami-po-zamku-kozel/. Poděkování za spolupráci na vzniku patří NPÚ a správě zámku. Koupíte i přímo při návštěvě památky nedaleko Plzně.

Průvodce po Sklářském muzeu v Novém Boru

První letošní novinka - průvodce č. 77 - po Sklářském muzeu v Novém Boru právě vychází. Poděkování za vznik průvodce patří vedení muzea a Městu Nový Bor.

Vánoční akce

Až do Vánoc sleva 10% při nákupu už 5 průvodců. Ke každé objednávce přibalíme automaticky a zdarma Královské karty Karla IV. !

Novinky a úprava ceny

- dvě podzimní novinky: S pastelkami městem Kutná Hora a  S pastelkami po obci Šardice a okolí. Poděkování patří IC Města Kutná Hora a Obci Šardice a její osvícené starostce Blaženě Galiové.

- zrušeny varianty produktu s pastelkami a bez. Nově nutno v případě zájmu přikoupit pastelky samostatně (v kategorii pastelky)

- s ohledem na zdražování všech vstupů úprava ceny na 60 Kč/ks vč. DPH. Slevy docílíte nákupem vyššího poštu průvodců.

 

Omezení vyřizování objednávek

Ve dnech 20.-30.10.2022 nebudou z technických důvodů odesílány objednávky. Děkujeme za pochopení.

Omezení vyřizování objednávek

V období 21.-30.7.2022 nebudou vyřizovány přijaté objednávky, ale budou odeslány hned začátkem srpna. Pěkné léto s památkami!

Nahoru
64 položek celkem
Zpět do obchodu